1

SMS NAGRADNA IGRA MAXIM PREMIUM

Kupi sladoled Maxim Premium in sodeluj v sms nagradni igri.
Na palčki sladoleda Maxim Premium poišči unikatno kodo in
pošlji SMS: MAXIM "UNIKATNA KODA" na 3131

Primer: MAXIM 3Y4AKL na 3131

Anketa MAXIM PREMIUM

Tvoj edinstven užitek.

Pusti se zapeljati sladolednim užitkom!

Maxim Premium

Slana karamela

v sodelovanju s Piranskimi solinami smo razvili nov okus za razvajanje – karamela v kombinaciji s soljo

Maxim Premium

Jogurt z limono

sladko kisla osvežilna kombinacija

Maxim Premium

Čokoladni tris

čokoladno razvajanje za prave čokoholike. Čokoladni sladoled z delci čokolade oblit s kakavovim oblivom ter posut s hrustljavimi krispiji

Maxim Premium

Frozen yoghurt z malino

lahkotna osvežilna sladica za vroče poletne dni

Maxim Premium

Bourbonska vanilja

(tudi v multipacku)

polnost bourbonske vanilje z dodano čokolado

Maxim Premium

Borovnica

bogata borovnica oblita z belo čokolado

Maxim Premium

Vanilja s sadjem

aromatična vanilja v kombinaciji z osvežilnim sadjem

Maxim Premium

Mandelj

(tudi v multipacku)

najbolj prodajan sladoledni užitek


Nagrajenci nagradne igre.

Darilni bon v vrednosti 50,00 EUR Eventim prejmejo:

Nagrajenci 1. kroga

  • Tanja Lovše, Zagorje
  • Gregor Pogorelec, Dolenja vas
  • Anja Hajnšek, Pristava pri Mestinju
  • Nina Bernard, Radovljica
  • Tadej Krašovec, Rimske Toplice
  • Luka Vnuk, Kisovec
  • Matjaž Novak, Maribor
  • Gašper Debeljak, Škofja Loka
  • Tomaž Sitar, Slovenske Konjice
  • Hana Kordiš, Sodražica

Nagrajenci 2. kroga

  • Maja Gorišek, Šentjur
  • Marija Toporiš, Kamna Gorica
  • Salim Dobrnjić, Ljubljana
  • Jože Krivec, Podplat
  • Matej Jenič, Novo mesto
  • Nastja Uranc, Mežica
  • Polona Mlinar Biček, Gorenja vas
  • Vida Artač, Ljubljana
  • Primož Blažič, Novo mesto
  • Jurij Dobnikar, Dobrova pri Ljubljani

Nagrajenci 3. kroga

  • Maruša Špoler, Krško
  • Božidarka Sitar, Slovenske Konjice
  • Marjan Blažek, Ljubljana
  • Barbara Glavina, Ljubljana
  • Anja Klančar, Grosuplje
  • Saša Petrovič, Begunje na Gorenjskem
  • Blaž Polenšek, Kranj
  • Nataša Novak, Dramlje
  • Robert Kužnik, Mirna peč
  • Metka Skubic, Notranje Gorice

Nagrajenci 4. kroga

  • Marija Zajšek, Spodnji Duplek
  • Ivan Kramberger, Gornja Radgona
  • Marija Melanšek, Celje
  • Nataša Bartol, Bovec
  • Irena Povalej, Ljubljana
  • Urša Pagon, Tolmin
  • Stanislav Gril, Sveti Tomaž
  • Draženka Livnjak, Ljubljana
  • Pavle Krmelj, Ljubljana
  • Dragutin Jankovič, Logatec

Nagrajenci 5. kroga

  • Natalija Monatko, Rogaška Slatina
  • Tanja Zajc, Ljubljana
  • Olga Weiss, Zgornja Kungota
  • Erik Spacal, Kostanjevica na Krasu
  • Klara Juvan, Luče ob Savinji
  • Uroš Ocepek, Trbovlje
  • Gorazd Čuda, Ljubljana
  • Nenad Jević, Brežice
  • Miran Doma, Lendava
  • Matic Arh, Bled

Nagrajenci 6. kroga

  • Oliver Leskovšek, Celje
  • Jana Kobe, Medvode
  • Vanja Zajc, Ljubljana
  • Gorazd Šrajner, Ljutomer
  • Tanja Pepelnik, Prebold
  • Marjan Gorše, Zg. Korena
  • Andraž Zapotnik, Ivančna Gorica
  • Halil Hodžič, Šoštanj
  • Gabrijela Horvat, Mislinja
  • Matic Škrbinc, Ljubljana

Nagrajenci 7. kroga

  • Tjaša Butinar, Pregarje
  • Katarina Vučko, Dolnja Bistrica
  • Matjaž Rušt, Nova Gorica
  • Mladen Mraz, Turjak
  • Maksim Savitskii, Bled
  • Bojan DomijaniĆ, Ljubljana
  • Iva Kuzmanovska, Ljubljana
  • Marjana Peterman, Ljubljana
  • Rok Tavčar, Kranj
  • Iza Jaklič, Ljubljana

Nagrajenci 8. kroga

  • Tina Kurinčič, Kobarid
  • Marijana Čas, Spodnje Kraše
  • Gašper Kočman, Šentjernej
  • Mateja Pogorelc, Struge
  • Klemen Trobiš, Ljubljana
  • Zorica Andjelkovič-Sevo, Ljubljana
  • David Verdnik, Velenje
  • Frida Petelinšek, Kompolje
  • Estera Premk, Mengeš
  • Ljubo Koler, Piran

Nagrajenci 9. kroga

  • Innesa Stojanovich, Rače
  • Leopold Fidej, Velenje
  • Mojca Cvetan, Šentjernej
  • Ivka Barič, Črni vrh
  • Vesna Gros Cilenšek, Kranj
  • Vera Cerar, Blagovica
  • Sonja Zupan, Bled
  • Jakob Učakar, Radomlje
  • Robert Mohorič, Kranj
  • Žaklina Hevčuk, Jesenice